Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Somatic Experiencing®

MASTER DEMO z Sonią Gomes

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie - MASTER DEMO z Sonią Gomes, czyli 6-godzinny panel złożony z czterech demonstracyjnych sesji terapeutycznych wraz z omówieniem.

Panel jest jedyną okazją, aby zobaczyć jak pracuje dr Sonia Gomes, jeden z pierwszych trenerów Somatic Experiencing®, najbliższa współpracowniczka Petera Levine, twórcy metody SE.

Spotkanie adresowane jest nie tylko do praktyków i studentów Somatic Experiencing®, ale także do wszystkich osób zainteresowanych tą metodą i zastosowaniem dotyku w psychoterapii. Podczas panelu dr Sonia Gomes przeprowadzi cztery sesje terapeutyczne, a po każdej z nich omówi przebieg swojej pracy i użyte narzędzia oparte na metodzie Somatic Experiencing®.

Dla studentów 3-letniego kursu Somatic Experiencing® udział w całym spotkaniu zaliczony może być jako superwizja grupowa (w wymiarze 2 godz. akredytowanych).

Zajęcia odbędą się 10 marca 2018 r. (sobota) w Warszawie, w godzinach 9:30 - 17:00. Dokładne miejsce spotkania podamy na tej stronie najpóźniej do końca stycznia.

Warunkiem uczestnictwa w MASTER DEMO jest dokonanie rejestracji poprzez poniższy formularz, a także dokonanie płatności przelewem na konto ITP w podanej wysokości, zależnie od terminu zapłaty.

 

Kliknij, aby zapisać się na spotkanieKliknij, aby zapisać się na spotkanie

 


Opłata za udział:

  • 550 zł przy płatności do 31 stycznia 2018 r. 
  • 650 zł przy płatności od 1 do 28 lutego 2018 r.
  • 800 zł przy płatności od 1 do 8 marca 2018 r.

Uwaga! Ważna jest data wpływu opłaty za udział w MASTER DEMO na konto Instytutu Terapii Psychosomatycznej a nie data wysłania formularza zgłoszeniowego!


Opłaty za udział prosimy wnosić bez wezwania (po uprzednim wypełnieniu formularza rejestracyjnego) na konto:

Instytut Terapii Psychosomatycznej Marta Ułaszewska-Żuk

Baranowice 10, 55-080 Kąty Wrocławskie

25 1140 2004 0000 3202 7545 9930 (mBank)

tytułem: „MASTER DEMO”

Uwaga! Jako organizator panelu przewidzieliśmy wynajem dużej sali ze sceną, niemniej jednak liczba uczestników jest ograniczona. W przypadku bardzo dużego zainteresowania spotkaniem zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia listy uczestników na podstawie kolejności zgłoszeń potwierdzonych opłatą.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?