Formularz formuła SE V - Instytut Terapii Psychosomatycznej

ITP
Przejdź do treści
Ankieta dotycząca formuły zajęć
 
                                                                  
W związku ze zbliżającym się zjazdem SE (19-24 lutego) prosimy o przesłanie krótkiej informacji na temat Twojego udziału w zajęciach stacjonarnych.
Ankietę wypełnij adekwatnie do obecnego stanu. Jeśli planujesz przyjazd, ale tuż przed zjazdem zachorujesz lub otrzymasz pozytywny wynik testu, jest to sytuacja losowa, która uniemożliwi udział w spotkaniu stacjonarnym. Wówczas prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas drogą mailową o odwołaniu swojego pobytu.
Do właściwej organizacji zajęć potrzebujemy otrzymać zgłoszenie od wszystkich osób, które już w tej chwili wiedzą, że nie będą uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnie.
Prosimy, aby w miarę możliwości unikać wyboru odpowiedzi "Jeszcze nie wiem" lub uzupełnić ją wyjaśniającym komentarzem, ponieważ zbyt duża liczba tego typu odpowiedzi uniemożliwi nam właściwe zaplanowanie formuły zjazdu.
Wypełnij wszystkie pola wpisu i wyboru, a następnie kliknij w przycisk WYŚLIJ.     

UWAGA! Po wysłaniu formularza powinieneś otrzymać automatycznie generowany mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Jeśli taka wiadomość nie dotrze na Twoją skrzynkę pocztową, proszę sprawdzić folder SPAM.
Brak jakiejkolwiek wiadomości potwierdzającej dokonane zgłoszenie oznacza, że wystąpił błąd w procedurze i należy ją przeprowadzić powtórnie (np. błędnie wpisany adres e-mail, błąd serwera, odrzucenie przez filtry antyspamowe, itp.).ANKIETA NA TEMAT UCZESTNICTWA

Chcę uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnie
Chcę uczestniczyć w szkoleniu wyłącznie online
Jeszcze nie wiem

Po wybraniu przycisku WYŚLIJ zgłoszenie zostanie przekazane do Instytutu Terapii Psychosomatycznej, natomiast na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz wiadomość o przyjęciu zgłoszenia.
© 2014. Instytut Terapii Psychosomatycznej. All Rights Reserved.
Skontaktuj się z nami:
Wróć do spisu treści