Master Demo Sonia Gomes - Instytut Terapii Psychosomatycznej

ITP
Przejdź do treści
Master Demo z Sonią Gomes
Somatic ExperiencingTM
Sesje demonstracyjne wraz z omówieniem

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie - MASTER DEMO z Sonią Gomes, czyli 6-godzinny panel złożony z kilku demonstracyjnych sesji terapeutycznych wraz z ich omówieniem. Panel jest niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć, jak pracuje dr Sonia Gomes, jeden z pierwszych trenerów Somatic Experiencing, najbliższa współpracowniczka Petera Levine, twórcy metody SE.
Spotkanie adresowane jest nie tylko do praktyków i studentów Somatic Experiencing, ale także do wszystkich osób zainteresowanych tą metodą i zastosowaniem dotyku w psychoterapii. Podczas panelu dr Sonia Gomes przeprowadzi kilka sesji terapeutycznych, a po każdej z nich omówi przebieg swojej pracy i użyte narzędzia oparte na metodzie Somatic Experiencing oraz SOMA-Embodiment.
Dla studentów 3-letniego kursu Somatic Experiencing udział w całym spotkaniu zaliczony będzie jako superwizja grupowa (w wymiarze 2 godz. akredytowanych).
Zajęcia zaplanowane są 11 kwietnia 2021 r. (niedziela) w Łochowie albo online, w godzinach 11:00 - 18:00. Jeśli zajęcia będą mogły odbyć się stacjonarnie, dokładne miejsce spotkania podamy najpóźniej do końca marca.
Warunkiem uczestnictwa w MASTER DEMO jest dokonanie rejestracji poprzez poniższy formularz, a także dokonanie płatności przelewem na konto ITP w podanej wysokości, zależnie od terminu zapłaty.


Spotkanie poprowadzi:
dr Sonia Gomes doktor psychologii klinicznej, zaawansowany praktyk rolfingu, nauczyciel ruchu, praktyk SE i członek międzynarodowego fakultetu SETI, członek komitetu EFAC przy EASE. Studiowała u Huberta Godarda w Brazylii i Hiszpanii. Napisała rozprawę doktorską na temat związany ze swoim nauczaniem „Angażowanie dotyku i ruchu w podejściu Somatic Experiencing”. Na całym świecie naucza poziomu zaawansowanego na kursach SE oraz swojej autorskiej metody SOMA-Embodiment. Jej strona internetowa: www.soniagomesphd.com
Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na język polski.

Termin: 11 kwietnia 2021 r. (niedziela w godz. 11:00-18:00)
Zajęcia odbędą się w formule stacjonarnej w Łochowie lub - jeśli uniemożliwią to obostrzenia związane z pandemią - w formule online.
Koszt (niezależnie od formuły zajęć): 600 zł przy płatności do 31 marca 2021 r. oraz 800 zł przy płatności dokonanej po 31 marca 2021 r.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą do 6 kwietnia 2021 r. tyl­ko poprzez formularz zapisów
UWAGA! Studenci i absolwenci organizowanych przez Instytut Terapii Psychosomatycznej kursów Somatic Experiencing i SOMA-Embodiment otrzymują zniżkę w wysokości 10% (opłata 540 zł) pod warunkiem dokonania płatności najpóźniej do 31 marca br.

Wpłat w wysokości odpowiednio 600 zł lub 800 zł należy (po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia zgłoszenia) dokonywać na konto:
Instytut Terapii Psychosomatycznej
25 1140 2004 0000 3202 7545 9930 (mBank)
tytułem: „Master Demo”
Ostateczny termin wpłat upływa 7 kwietnia 2021 r. Po tym terminie zgłoszenie niepotwierdzone wpływem na konto Organizatora zostanie anulowane.
Spotkanie stacjonarne lub online
11 kwietnia 2021 r.
Cena zależna od terminu wpłaty:
600 zł - płatność do 31 marca
800 zł - płatność po 31 marca 2021 r.

© 2014. Instytut Terapii Psychosomatycznej. All Rights Reserved.
Skontaktuj się z nami:
Wróć do spisu treści