Webinar Harald Auer - Instytut Terapii Psychosomatycznej

ITP
Przejdź do treści
Harald Auer
Dwudniowa superwizja (online)

Superwizja grupowa składać się będzie z części autorskiej oraz studium przypadku problemów zgłaszanych przez uczestników.
Ogólna tematyka zajęć uzależniona jest od zapytań/propozycji uczestników, które można nadsyłać do 19 stycznia na nasz adres: biuro@interp.pl
Przewidziano także superwizję problemów zgłoszonych przez uczestników podczas zajęć oraz czas na sesje demonstracyjne.
Spotkanie adresowane jest do studentów i absolwentów szkoleń z zakresu Somatic Experiencing. Pełne uczestnictwo w zajęciach (2 dni) uprawnia do zaliczenia 4 godz. akredytowanej superwizji grupowej.

Superwizję poprowadzi:
Harald Auer terapeuta pracy z ciałem, specjalista w zakresie medycyny naturalnej. Posiada ponaddwudziestoletnie doświadczenie praktyczne, w tym jako praktyk SE, asystent podczas kursów SE, a obecnie starszy asystent poziomu 2 uprawniony do udzielania superwizji grupowych oraz prowadzenia warsztatów wprowadzających do SE. Posiada także wykształcenie w zakresie ustawień rodzinnych, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz Omega Healing dr Roya Martine.

Termin zajęć: 4-5 lutego 2023 r. w godz. 10-18.
Koszt udziału: 700 zł
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą do 19 stycznia 2023 r. tylko poprzez powyższy formularz.

Wpłat w wysokości 700 zł należy dokonywać na konto (po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia rejestracji):
Instytut Terapii Psychosomatycznej
25 1140 2004 0000 3202 7545 9930 (mBank)
tytułem: „Superwizja Harald Auer”
Ostateczny termin wpłat upływa 20 stycznia 2023 r.

Osoby, które zapiszą się na superwizję, dzień przed spotkaniem otrzymają wiadomość mailową z linkiem do zajęć oraz krótką instrukcją obsługi dostępu (oprogramowanie Zoom). W dniu szkolenia około godz. 9:55 należy kliknąć w link i oczekiwać na przyłączenie do spotkania online, które rozpocznie się o godz. 10:00. Uczestnicy seminarium widzą i słyszą osobę prowadzącą, natomiast od ich decyzji zależy, czy będą widziani przez innych uczestników zajęć.
© 2014. Instytut Terapii Psychosomatycznej. All Rights Reserved.
Skontaktuj się z nami:
Wróć do spisu treści