Webinar Harald Auer - Instytut Terapii Psychosomatycznej

ITP
Przejdź do treści
Harald Auer
Dwudniowy webinar z superwizją (online)

Webinar połączony z superwizją grupową składać się będzie z części autorskiej oraz studium przypadku problemów zgłaszanych przez uczestników.
Ogólna tematyka zajęć:
  • praca z wzorcami typu poczucie winy - wstyd - wstręt - opór oraz omówienie, jak można wykorzystać biologię do rozwiązania tych wzorców
  • jak wykorzystywać SE do pracy z dziećmi i młodzieżą (na podstawie modelu 5 faz Ale Duarte)
  • superwizja wybranych problemów zgłoszonych przez uczestników
  • 2 sesje demonstracyjne
  • ćwiczenia w małych grupach
Webinar adresowany jest do studentów i absolwentów szkoleń z zakresu Somatic Experiencing. Pełne uczestnictwo w zajęciach (2 dni) uprawnia do zaliczenia 4 godz. akredytowanej superwizji grupowej.
UWAGA! Limit miejsc wyczerpany.
ZAPISY WYŁĄCZNIE NA LISTĘ REZERWOWĄ

Webinar poprowadzi: Harald Auer
Harald Auer terapeuta pracy z ciałem, specjalista w zakresie medycyny naturalnej. Posiada ponaddwudziestoletnie doświadczenie praktyczne, w tym jako praktyk SE, asystent podczas kursów SE, a obecnie starszy asystent poziomu 2 uprawniony do udzielania superwizji grupowych oraz prowadzenia warsztatów wprowadzających do SE. Posiada także wykształcenie w zakresie ustawień rodzinnych, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz Omega Healing dr Roya Martine.

Termin zajęć: 14-15 maja 2022 r. w godz. 10-18.
Koszt udziału: 700 zł
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą do 30 kwietnia 2022 r. tylko poprzez formularz zgłoszeniowy.

Wpłat w wysokości 700 zł należy dokonywać na konto (po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia rejestracji):
Instytut Terapii Psychosomatycznej
25 1140 2004 0000 3202 7545 9930 (mBank)
tytułem: „Webinar Harald Auer”
Ostateczny termin wpłat upływa 30 kwietnia 2022 r.

Osoby, które zapiszą się na webinar, dzień przed spotkaniem otrzymają wiadomość mailową z linkiem do webinaru oraz krótką instrukcją obsługi dostępu (oprogramowanie Zoom). W dniu szkolenia około godz. 9:55 należy kliknąć w link i oczekiwać na przyłączenie do spotkania online, które rozpocznie się o godz. 10:00. Uczestnicy seminarium widzą i słyszą osobę prowadzącą, natomiast od ich decyzji zależy, czy będą widziani przez innych uczestników zajęć.
Cena webinaru: 700
Płatność do 30 kwietnia 2022 r.
14-15 maja 2022 r.
© 2014. Instytut Terapii Psychosomatycznej. All Rights Reserved.
Skontaktuj się z nami:
Wróć do spisu treści